Edukacja
Info: Szkoła muzyczna Białystok

Jeżeli muzyka jest Twoją pasją i chciałbyś uzyskać wiedzę i wykształcenie w tym kierunku - nasza szkoła muzyczna, mieszcząca się w Białymstoku pozwoli Ci zrealizować te marzenia. Wykwalifikowana kadra nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem sprawi, że nauka będzie skuteczna i przyjemna. Dzięki nam rozwiniesz swój talent, co pozwoli Ci na osiągnięcie sukcesu. Kochasz śpiewać i grać - szkoła muzyczna w Krakowie czeka właśnie dla Ciebie.

Info: ADR kurs

Zajmujesz się przewozem towarów niebezpiecznych dla człowieka oraz środowiska? Obowiązkowo musisz posiadać odpowiedni certyfikat z zakresu ADR - kurs możesz odbyć, korzystając z naszej oferty, Organizujemy go na dwóch poziomach: ucząc od podstaw oraz w ramach uzupełnienia braków w posiadanej już wiedzy.

Info: kurs na opiekuna w przedszkolu

Chciałbyś pracować z dziećmi, ale nie masz wykształcenia pedagogicznego lub jesteś w trakcie studiów? Jeśli tak, zapraszamy na kurs na opiekuna w przedszkolu. Przygotowujemy do pracy w placówkach publicznych i prywatnych. Zdobędziesz wiedzę m.in. z zakresu psychologii dziecka czy opieki pielęgnacyjnej.

Info: Agencja opieki nad osobami starszymi

Jesteśmy profesjonalną agencją opieki nad starszymi. Nasze usługi świadczymy oczywiście w domach pacjentów. W przypadku osób o ograniczonej sprawności ruchowej, możemy pełnić także funkcję pomocy domowej. Mierzymy również parametry życiowe pacjenta, dzięki czemu w razie ataku choroby można mu błyskawicznie udzielić odpowiedniej pomocy. Zatrudniane przez nas osoby są wykształcone oraz zawsze sympatyczne i miłe, dzięki czas upływa Klientom dużo lepiej.

Copyrights by www.pkskoziolek.pl - 2023