Edukacja
Info: Szkoła muzyczna Białystok

Jeżeli muzyka jest Twoją pasją i chciałbyś uzyskać wiedzę i wykształcenie w tym kierunku - nasza szkoła muzyczna, mieszcząca się w Białymstoku pozwoli Ci zrealizować te marzenia. Wykwalifikowana kadra nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem sprawi, że nauka będzie skuteczna i przyjemna. Dzięki nam rozwiniesz swój talent, co pozwoli Ci na osiągnięcie sukcesu. Kochasz śpiewać i grać - szkoła muzyczna w Krakowie czeka właśnie dla Ciebie.

Info: ADR kurs

Zajmujesz się przewozem towarów niebezpiecznych dla człowieka oraz środowiska? Obowiązkowo musisz posiadać odpowiedni certyfikat z zakresu ADR - kurs możesz odbyć, korzystając z naszej oferty, Organizujemy go na dwóch poziomach: ucząc od podstaw oraz w ramach uzupełnienia braków w posiadanej już wiedzy.

Info: kurs na opiekuna w przedszkolu

Chciałbyś pracować z dziećmi, ale nie masz wykształcenia pedagogicznego lub jesteś w trakcie studiów? Jeśli tak, zapraszamy na kurs na opiekuna w przedszkolu. Przygotowujemy do pracy w placówkach publicznych i prywatnych. Zdobędziesz wiedzę m.in. z zakresu psychologii dziecka czy opieki pielęgnacyjnej.

Info: Szkolenia z pierwszej pomocy

Nasze centrum prowadzi również szkolenia z pierwszej pomocy. Uczymy, co zrobić, gdy ktoś straci przytomność, jak korzystać z tego, co mamy pod ręką, jak uspokoić różne objawy, na przykład epilepsję lub krwotok. Młodzi ludzie są bardzo zainteresowani skuteczną resuscytacją. Pamiętajmy, to, czego uczą w szkole to zbyt mało. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i bazą szkoleń.

Info: Kosmetyki Betterstyle

Wybierz wspaniałe kosmetyki Betterstyle, które z pewnością odpowiedzą na Twoje najśmielsze oczekiwania i wymagania. Jesteśmy tu, aby zaproponować Tobie rozwiązania na najwyższym poziomie. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszymi produktami, które sprawią, że poczujesz się lepiej, piękniej i modniej!

Info: Kurs na operatora żurawia

Prezentujemy ofertę szkoleniową na wózki widłowe, a także na kurs operatora żurawia, suwnic i dźwigu. Program składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. Zajęcia prowadzą kompetentni instruktorzy, których doświadczenie i fachowa wiedza przygotowują uczestników do egzaminu końcowego na uprawnienia. Podczas nauki nabędziesz aktualną wiedzę na temat obsługi urządzeń dozorowych. Zwrócimy też specjalną uwagę na przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas wykonywanej pracy maszynowej.

Copyrights by www.pkskoziolek.pl - 2022