Edukacja
Info: Szkoła muzyczna Białystok

Jeżeli muzyka jest Twoją pasją i chciałbyś uzyskać wiedzę i wykształcenie w tym kierunku - nasza szkoła muzyczna, mieszcząca się w Białymstoku pozwoli Ci zrealizować te marzenia. Wykwalifikowana kadra nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem sprawi, że nauka będzie skuteczna i przyjemna. Dzięki nam rozwiniesz swój talent, co pozwoli Ci na osiągnięcie sukcesu. Kochasz śpiewać i grać - szkoła muzyczna w Krakowie czeka właśnie dla Ciebie.

Info: ADR kurs

Zajmujesz się przewozem towarów niebezpiecznych dla człowieka oraz środowiska? Obowiązkowo musisz posiadać odpowiedni certyfikat z zakresu ADR - kurs możesz odbyć, korzystając z naszej oferty, Organizujemy go na dwóch poziomach: ucząc od podstaw oraz w ramach uzupełnienia braków w posiadanej już wiedzy.

Info: kurs na opiekuna w przedszkolu

Chciałbyś pracować z dziećmi, ale nie masz wykształcenia pedagogicznego lub jesteś w trakcie studiów? Jeśli tak, zapraszamy na kurs na opiekuna w przedszkolu. Przygotowujemy do pracy w placówkach publicznych i prywatnych. Zdobędziesz wiedzę m.in. z zakresu psychologii dziecka czy opieki pielęgnacyjnej.

Info: Warsztaty taneczne jam

Chcesz poznać nowe choreografie i podszlifować swoje umiejętności na parkiecie, jednak nie wiesz, czy zajęcia grupowe są dla Ciebie? Sprawdź nasze warsztaty taneczne jam, podczas których ćwiczymy z elementami dancehallu, hiphopu czy contemporary. To unikalna forma otwartych spotkań, do których możesz dołączyć lub je opuścić w dowolnym momencie!

Info: Bezpłatne webinaria dla nauczycieli z certyfikatem

Poszukujesz efektywnych narzędzi podnoszenia kwalifikacji zawodowych? Sprawdź naszą ofertę! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, przygotowaliśmy kompleksowy program "bezpłatne webinaria dla nauczycieli z certyfikatem". Stawiamy na praktyczne umiejętności, które z powodzeniem można wykorzystać w codziennej pracy, a nasz doświadczony, wykwalifikowany zespół w sposób przystępny i angażujący przekazuje wiedzę. Nie czekaj, zacznij się rozwijać już teraz, z nami!

Info: Coaching językowy

Coaching językowy to spersonalizowana metoda nauki języka obcego, która łączy elementy tradycyjnych lekcji z technikami rozwoju osobistego. Dzięki indywidualnemu podejściu i wsparciu, uczestnicy szybciej osiągają swoje cele, zwiększają pewność siebie w komunikacji i skutecznie przełamują bariery językowe.

Copyrights by www.pkskoziolek.pl - 2024