Edukacja
Info: Szkoła muzyczna Białystok

Jeżeli muzyka jest Twoją pasją i chciałbyś uzyskać wiedzę i wykształcenie w tym kierunku - nasza szkoła muzyczna, mieszcząca się w Białymstoku pozwoli Ci zrealizować te marzenia. Wykwalifikowana kadra nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem sprawi, że nauka będzie skuteczna i przyjemna. Dzięki nam rozwiniesz swój talent, co pozwoli Ci na osiągnięcie sukcesu. Kochasz śpiewać i grać - szkoła muzyczna w Krakowie czeka właśnie dla Ciebie.

Info: studia ekonomiczne Warszawa

Studia ekonomiczne w Warszawie? Kto nie chciałby mieszkać w stolicy i jeszcze zdobyć dobre wykształcenie!? Zobacz jakie wymogi są, aby dostać się na ten kierunek. Sprawdź czego się nauczysz i dlaczego warto studiować w tym mieście! A może znajdziesz też jakąś altenarywę? Sprawdź nasze opinie o uczelniach.

Info: ADR kurs

Zajmujesz się przewozem towarów niebezpiecznych dla człowieka oraz środowiska? Obowiązkowo musisz posiadać odpowiedni certyfikat z zakresu ADR - kurs możesz odbyć, korzystając z naszej oferty, Organizujemy go na dwóch poziomach: ucząc od podstaw oraz w ramach uzupełnienia braków w posiadanej już wiedzy.

Info: kurs na opiekuna w przedszkolu

Chciałbyś pracować z dziećmi, ale nie masz wykształcenia pedagogicznego lub jesteś w trakcie studiów? Jeśli tak, zapraszamy na kurs na opiekuna w przedszkolu. Przygotowujemy do pracy w placówkach publicznych i prywatnych. Zdobędziesz wiedzę m.in. z zakresu psychologii dziecka czy opieki pielęgnacyjnej.

Info: Szkolenia z pierwszej pomocy

Nasze centrum prowadzi również szkolenia z pierwszej pomocy. Uczymy, co zrobić, gdy ktoś straci przytomność, jak korzystać z tego, co mamy pod ręką, jak uspokoić różne objawy, na przykład epilepsję lub krwotok. Młodzi ludzie są bardzo zainteresowani skuteczną resuscytacją. Pamiętajmy, to, czego uczą w szkole to zbyt mało. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i bazą szkoleń.

Copyrights by www.pkskoziolek.pl - 2022