Edukacja
Info: Szkoła muzyczna Białystok

Jeżeli muzyka jest Twoją pasją i chciałbyś uzyskać wiedzę i wykształcenie w tym kierunku - nasza szkoła muzyczna, mieszcząca się w Białymstoku pozwoli Ci zrealizować te marzenia. Wykwalifikowana kadra nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem sprawi, że nauka będzie skuteczna i przyjemna. Dzięki nam rozwiniesz swój talent, co pozwoli Ci na osiągnięcie sukcesu. Kochasz śpiewać i grać - szkoła muzyczna w Krakowie czeka właśnie dla Ciebie.

Info: ADR kurs

Zajmujesz się przewozem towarów niebezpiecznych dla człowieka oraz środowiska? Obowiązkowo musisz posiadać odpowiedni certyfikat z zakresu ADR - kurs możesz odbyć, korzystając z naszej oferty, Organizujemy go na dwóch poziomach: ucząc od podstaw oraz w ramach uzupełnienia braków w posiadanej już wiedzy.

Info: kurs na opiekuna w przedszkolu

Chciałbyś pracować z dziećmi, ale nie masz wykształcenia pedagogicznego lub jesteś w trakcie studiów? Jeśli tak, zapraszamy na kurs na opiekuna w przedszkolu. Przygotowujemy do pracy w placówkach publicznych i prywatnych. Zdobędziesz wiedzę m.in. z zakresu psychologii dziecka czy opieki pielęgnacyjnej.

Info: Kurs na operatora żurawia

Prezentujemy ofertę szkoleniową na wózki widłowe, a także na kurs operatora żurawia, suwnic i dźwigu. Program składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. Zajęcia prowadzą kompetentni instruktorzy, których doświadczenie i fachowa wiedza przygotowują uczestników do egzaminu końcowego na uprawnienia. Podczas nauki nabędziesz aktualną wiedzę na temat obsługi urządzeń dozorowych. Zwrócimy też specjalną uwagę na przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas wykonywanej pracy maszynowej.

Info: Agencja opieki nad osobami starszymi

Jesteśmy profesjonalną agencją opieki nad starszymi. Nasze usługi świadczymy oczywiście w domach pacjentów. W przypadku osób o ograniczonej sprawności ruchowej, możemy pełnić także funkcję pomocy domowej. Mierzymy również parametry życiowe pacjenta, dzięki czemu w razie ataku choroby można mu błyskawicznie udzielić odpowiedniej pomocy. Zatrudniane przez nas osoby są wykształcone oraz zawsze sympatyczne i miłe, dzięki czas upływa Klientom dużo lepiej.

Info: Kursy językowe online

W szkole prowadzimy kursy językowe online na różnych poziomach zaawansowania z: angielskiego, włoskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego a także innych, bardziej niszowych. Nasza oferta edukacyjna została stworzona z myślą o specyficznych potrzebach dzieci, a także dorosłych. Dzięki temu osiągamy bardzo wysoką skuteczność nauczania na każdym poziomie.

Copyrights by www.pkskoziolek.pl - 2023