Edukacja
Info: Szkoła muzyczna Białystok

Jeżeli muzyka jest Twoją pasją i chciałbyś uzyskać wiedzę i wykształcenie w tym kierunku - nasza szkoła muzyczna, mieszcząca się w Białymstoku pozwoli Ci zrealizować te marzenia. Wykwalifikowana kadra nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem sprawi, że nauka będzie skuteczna i przyjemna. Dzięki nam rozwiniesz swój talent, co pozwoli Ci na osiągnięcie sukcesu. Kochasz śpiewać i grać - szkoła muzyczna w Krakowie czeka właśnie dla Ciebie.

Info: studia ekonomiczne Warszawa

Studia ekonomiczne w Warszawie? Kto nie chciałby mieszkać w stolicy i jeszcze zdobyć dobre wykształcenie!? Zobacz jakie wymogi są, aby dostać się na ten kierunek. Sprawdź czego się nauczysz i dlaczego warto studiować w tym mieście! A może znajdziesz też jakąś altenarywę? Sprawdź nasze opinie o uczelniach.

Info: Tłumaczenie korespondencji biznesowej

Poszerzenie oferty swojego przedsiębiorstwa i wejście na nowe, zagraniczne rynki wymaga przede wszystkim zwrócenia się do nowej grupy docelowej w ich ojczystym języku. W ramach moich usług oferuję fachowe tłumaczenie korespondencji biznesowej w takich branżach jak ekonomia, prawo, technika. Z moich usług mogą z powodzeniem skorzystać również podmioty, które właśnie negocjują własny kontrakt z zagranicznym partnerem. Dokonuję przekładów w języku niemieckim.

Copyrights by www.pkskoziolek.pl - 2021