Sklepy
Info: Środki czystości

W naszym asortymencie znajdziecie liczne środki czystości, jakie stosowane są dla uzyskiwania właściwego dezynfekowania powierzchni. Dzięki nim możliwe jest wyszczyszczenie wielu rodzajów materiałów bez ich uszkadzania. Znajdziecie u nas również najlepsze akcesoria do sprzątania. Serdecznie zapraszamy - Silver!

Info: Stojaki reklamowe

Dwustronne, wielkoformatowe, potrójne oraz przeznaczone na ulotki - stojaki reklamowe to najwyższa jakość, dzięki której nie tylko przyciągniecie uwagę Klientów, ale również sprawicie, że dużo chętniej skorzystają z Waszej oferty. Zapraszamy na zakupy i cieszenia się najwyższą jakością naszych rozwiązań.

Info: Naklejki reklamowe

Chcesz się skutecznie promować np. za pomocą napisu na samochodzie, witrynie sklepowej, tablicy czy w jakimkolwiek innym miejscu? Naklejki reklamowe świetnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie chcesz, aby dotarła informacja o Twojej firmie. Mogą być umieszczone np. na produktach, opakowaniach czy maszynach oraz zawierać różne informacje.

Info: Ksero Wrocław

Nasza atrakcyjna oferta jest skierowana w szczególności do Klientów biznesowych, ale realizujemy także zlecenia pochodzące od osób prywatnych. Przedsiębiorstwo WRODRUK to nowoczesna drukarnia cyfrowa we Wrocławiu, która poza przygotowywaniem mało i wielkoformatowych materiałów graficznych, zajmuje się także świadczeniem usług ksero w wersji kolorowej oraz czarno-białej. Odwiedź naszą stronę internetową i już teraz sprawdź co jeszcze możemy Ci zaproponować. Zachęcamy do współpracy i czekamy na Twoje zlecenia.

Info: druk uv na drewnie

Istotą naszej działalności jest trwałe nanoszenie różnego rodzaju wzorów na przedmioty o gładkiej powierzchni. Druk UV na drewnie to świetny sposób na ciekawe wizualnie oznaczenie tabliczek informacyjnych lub szyldów reklamowych. Proponowane przez nas rozwiązanie rozwiązanie cechuje wysoka precyzja nanoszonego wzoru.

Info: Ekrany diodowe

Wydarzenia kulturalne czy sportowe nie mogą obyć się bez wielkich telebimów. Ekrany diodowe zapewniają bardzo dobra widoczność nawet z najdalszych zakątków i pozwalają, mimo znacznej odległości od sceny czy stadionu, na zobaczenie wszystkich szczegółów. Nasza firma oferuje wynajem band LED, które idealnie sprawdzają się podczas jednorazowych eventów.

Info: Employer branding

Agencja public relations z Warszawy nauczy Cię jak swobodnie poruszać się w środowisku medialnym. Oferujemy m.in. pomoc w zakresie: komunikacji kryzysowej i wewnętrznej, CSR, relacji z mediami, employer branding, czy rozmowy typowo korporacyjnej. Nasza firma wie, jak skutecznie prowadzić dialog, a jej celem jest nauczenie Cię tego samego.

Info: Pracownia Finansowa opinie

Szukasz godnego zaufania sposobu na bezpieczne zainwestowanie oszczędności? Nie jest Ci obca troska o środowisko naturalne i pragniesz przyczynić się do uniknięcia katastrofy klimatycznej na naszej planecie? Dobrymi opiniami cieszą się inwestycyjne projekty OZE, jakie oferuje Pracownia Finansowa z Warszawy.

Info: Merchandising mobilny

Gadżety mobilne to rozmaite produkty, które ułatwiają i uatrakcyjniają korzystanie z urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy tablety. Można wśród nich wymienić futerały, etui, ładowarki, słuchawki czy akcesoria do aparatu fotograficznego. Merchandising mobilny to coraz popularniejsza forma promocji marek poprzez dystrybucję gadżetów z ich logo czy hasłami reklamowymi. Wiele firm stawia na oryginalne i praktyczne gadżety, które przyciągają uwagę potencjalnych klientów i zwiększają świadomość marki. Gadżety mobilne to nie tylko elementy wyposażenia, ale również sposób na wyróżnienie się na tle konkurencji i zbudowanie pozytywnej reputacji.

Copyrights by www.pkskoziolek.pl - 2024