Uroda
Info: Mezoterapia igłowa głowy

Piękne, odżywione włosy, bujna fryzura, to marzenie każdej osoby, bez względu na wiek i płeć. W Hair Medica zabiegiem proponowanym na łysienie, łojotok i łupież, jest mezoterapia igłowa głowy, której efektem jest wprowadzenie takich substancji jak krzemionka organiczna i biotyna wprost w zniszczoną cebulkę.

Info: Torba fotograficzna

Jeżeli lubisz robić zdjęcia i interesujesz się wszystkim co z tym związane, to doskonale wiesz, że należy odpowiednio zadbać o wykorzystywany sprzęt. Dobrym rozwiązaniem będzie torba fotograficzna. Mamy ją w kilku różnych rozmiarach, dlatego w zależności od potrzeb zmieścisz w niej aparat, baterie, a nawet wymienny obiektyw.

Info: Impro Warszawa

Widzów zainteresowanych niebanalną, alternatywną sztuką zapraszamy do naszego teatru Impro w Warszawie. Nasi aktorzy odgrywają przedstawienia i sztuki nie korzystając z gotowych scenariuszy. Wszystko, czego doświadczycie w naszym teatrze to niepowtarzalne dialogi wymyślane na poczekaniu. Pozwala to na całkowite uwolnienie kreatywności.

Info: Księgarnia online

Gdy marzysz o zaczytaniu się, możesz wybrać najpiękniejsze historie świata, bestsellery, cenioną prozę i niezwykłą poezję w naszej księgarni internetowej. Posiadamy w sprzedaży tanie książki, także dla dzieci, które są pięknie wydane. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się artykuły szkolne, atlasy i mapy.

Info: Usługi poligraficzne

Nasze biuro zajdą Państwo w Krakowie, ale wszelkiego rodzaju zlecenia można również zrealizować poprzez naszą stronę internetową. Firma Drukmania to profesjonalna drukarnia cyfrowa świadcząca wysokiej jakości usługi poligraficzne. Przygotowana przez nas oferta skierowana jest zarówno do Klientów biznesowych jak i osób prywatnych. Z naszą pomocą zaprojektujesz spersonalizowane ulotki i plakaty, a także wizytówki lub zaproszenia ślubne. Zachęcamy do zapoznania się z naszym atrakcyjnym cennikiem.

Copyrights by www.pkskoziolek.pl - 2021