Uroda
Info: Mezoterapia igłowa głowy

Piękne, odżywione włosy, bujna fryzura, to marzenie każdej osoby, bez względu na wiek i płeć. W Hair Medica zabiegiem proponowanym na łysienie, łojotok i łupież, jest mezoterapia igłowa głowy, której efektem jest wprowadzenie takich substancji jak krzemionka organiczna i biotyna wprost w zniszczoną cebulkę.

Info: Torba fotograficzna

Jeżeli lubisz robić zdjęcia i interesujesz się wszystkim co z tym związane, to doskonale wiesz, że należy odpowiednio zadbać o wykorzystywany sprzęt. Dobrym rozwiązaniem będzie torba fotograficzna. Mamy ją w kilku różnych rozmiarach, dlatego w zależności od potrzeb zmieścisz w niej aparat, baterie, a nawet wymienny obiektyw.

Info: Usługi poligraficzne

Nasze biuro zajdą Państwo w Krakowie, ale wszelkiego rodzaju zlecenia można również zrealizować poprzez naszą stronę internetową. Firma Drukmania to profesjonalna drukarnia cyfrowa świadcząca wysokiej jakości usługi poligraficzne. Przygotowana przez nas oferta skierowana jest zarówno do Klientów biznesowych jak i osób prywatnych. Z naszą pomocą zaprojektujesz spersonalizowane ulotki i plakaty, a także wizytówki lub zaproszenia ślubne. Zachęcamy do zapoznania się z naszym atrakcyjnym cennikiem.

Info: Kosze wiklinowe prezentowe

Wybierasz się na ważną uroczystość do bliskiej osoby i chcesz podarować tej osobie między innymi kwiaty? Jeśli nie tylko zawartość jest dla Ciebie ważna, ale także to, w co róże czy tulipany będą zapakowane, to zgłoś się do nas. Na naszej stronie zamówisz piękne kosze wiklinowe prezentowe w różnych wersjach.

Copyrights by www.pkskoziolek.pl - 2021