Uroda
Info: Mezoterapia igłowa głowy

Piękne, odżywione włosy, bujna fryzura, to marzenie każdej osoby, bez względu na wiek i płeć. W Hair Medica zabiegiem proponowanym na łysienie, łojotok i łupież, jest mezoterapia igłowa głowy, której efektem jest wprowadzenie takich substancji jak krzemionka organiczna i biotyna wprost w zniszczoną cebulkę.

Info: Nauka tańca Kraków

To nie tylko sztywne figury i wyuczone kroki - nauka tańca może przybierać różne formy, przede wszystkim jest to jednak wyrażanie siebie i własnych uczuć. Aktywne kobiety poznają zmysłowe ruchy na zajęciach burleski, początkujące pary zapoznają się z podstawami stylu towarzyskiego, a osoby bardziej zaawansowane mogą spróbować swoich sił w tangu czy jazzie. W naszej szkole w Krakowie każda osoba, która chce błyszczeć na parkiecie znajdzie coś dla siebie.

Info: Torba fotograficzna

Jeżeli lubisz robić zdjęcia i interesujesz się wszystkim co z tym związane, to doskonale wiesz, że należy odpowiednio zadbać o wykorzystywany sprzęt. Dobrym rozwiązaniem będzie torba fotograficzna. Mamy ją w kilku różnych rozmiarach, dlatego w zależności od potrzeb zmieścisz w niej aparat, baterie, a nawet wymienny obiektyw.

Copyrights by www.pkskoziolek.pl - 2019